Jonas Åkesson oljemålning

Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning
Jonas Åkesson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS ÅKESSON (1879-1970): Porträtt, text a tergo Monsieur Madsen ei moi gré bal de 42 20 maj 1900, monogramsignerad J Å, olja på pannå, ca 15,5 x 20 cm

678233

2019-09-24