Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUCIO FONTANA (1899-1968): Concetto Spaziale, litografi, 1950-tal, ej signerad, (se tidigare nr 613663), bildstorlek ca 54x42 cm
Reva, krackelyr, rispor, ytsmuts.
678245
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här