Lucio Fontana

Lucio Fontana
Lucio Fontana

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUCIO FONTANA (1899-1968): Concetto Spaziale, litografi, 1950-tal, ej signerad, (se tidigare nr 613663), bildstorlek ca 54x42 cm

Reva, krackelyr, rispor, ytsmuts.

678245

2019-09-21