Vägglampett

Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETT, 1800-talets slut, gustaviansk stil, tvådelat, mässing 2-armad, med relief dekor av hjärta och blommor, höjd ca 65 cm

Bruksslitage

678250

2019-09-17