Klädskåp mörkbetsad ek
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets senare hälft, rokokostil, mörkbetsad ek, låsbara luckor, inredd med 3 hyllplan, 4 låsbara och utdragbara lådor, höjd ca 190, 117x53 cm
Smärre slitage, mindre repor samt avslag, större repa på högra kortsidan
678264
2019-09-17