Klädskåp mörkbetsad ek

Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek
Klädskåp mörkbetsad ek

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets senare hälft, rokokostil, mörkbetsad ek, låsbara luckor, inredd med 3 hyllplan, 4 låsbara och utdragbara lådor, höjd ca 190, 117x53 cm

Smärre slitage, mindre repor samt avslag, större repa på högra kortsidan

678264

2019-09-17