Modernistiska silversmycken

Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken
Modernistiska silversmycken

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, organisk formade, armband, signerad Owe Johansson (Finland) med svensk importstämpel, hänge, Ragnar Skalstad (Norge, 1923-2001), kedja medföljer, örhängen, ej signerade, stift, armbandslängd ca 17 cm, hängeshöjd ca 5 cm, kedjaslängd ca 59 cm, örhängenshöjd ca 3.5 cm, totalvikt ca 126 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

678266

2019-09-17