Sängbord art deco

Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, Art Deco, stomme i bodnad björk, med skåplucka i sargen, höjd ca 64 cm, yttermått ca 43x33 cm

Åldersrelaterat slitage

678296

2019-09-17