Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, Art Deco, stomme i bodnad björk, med skåplucka i sargen, höjd ca 64 cm, yttermått ca 43x33 cm
Åldersrelaterat slitage
678296
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här