Ytterfoder porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-/1900-tal, röd glasyr, höjd 16, diameter 19 cm

Fotring med nagg

678301

2019-10-13