Matta Afghan

Matta Afghan
Matta Afghan
Matta Afghan
Matta Afghan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, Afghan, old, 1900-talets mitt, ca 353x235 cm, inkl. fransar.

Ställvis slitage. Enstaka fransar saknas.

678308

2019-09-21