Ringar i 18 k guld

Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld
Ringar i 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGAR, 2 st, 18 k, med delvis satinerad yta och odlad saltvattenspärla resp. med olikfärgade fasettslipade stenar, ringstorlekar 14 resp. 15 mm

Fasettslipade stenar med omfattande slitage och skador

678321

2019-09-21