Ringar i 18 k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RINGAR, 2 st, 18 k, med delvis satinerad yta och odlad saltvattenspärla resp. med olikfärgade fasettslipade stenar, ringstorlekar 14 resp. 15 mm
Fasettslipade stenar med omfattande slitage och skador
678321
2019-09-21