Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets första hälft, signerad Kockums Mek Verkstad, Malmö, numrerad 7574521, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 54 cm
Bruksslitage
678322
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här