Kockums mistlur 1900-tal

Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal
Kockums mistlur 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets första hälft, signerad Kockums Mek Verkstad, Malmö, numrerad 7574521, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 54 cm

Bruksslitage

678322

2019-09-21