Folke Bensow parkbänk
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FOLKE BENSOW, "Parkbänk N:r 2", parkbänk, gavlar i bemålad gjutjärn, sits i trä, sitthöjd ca 43, höjd ca 55, längd ca 103 cm
Slitage/ ytskador, senare bemålad, senare skruvar och sits, mittenstag saknas, sitsen undersida med påskrift
678330
2019-09-21