Folke Bensow parkbänk

Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk
Folke Bensow parkbänk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FOLKE BENSOW, "Parkbänk N:r 2", parkbänk, gavlar i bemålad gjutjärn, sits i trä, sitthöjd ca 43, höjd ca 55, längd ca 103 cm

Slitage/ ytskador, senare bemålad, senare skruvar och sits, mittenstag saknas, sitsen undersida med påskrift

678330

2019-09-21