Etsningar

Etsningar
Etsningar
Etsningar
Etsningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNINGAR, 4 st, 1700/1800-tal, med motiv av räv, björn, kanin och vildsvin, kolorerade, ca 31x21 cm

Smärre fläckar.

678342

2019-09-19