Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AAGE BIRCK, skål, stengods signerad, daterad -86, diameter 21 cm, höjd 6 cm
Mindre brukssltiage
678368
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här