Aage Birck skål

Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål
Aage Birck skål

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AAGE BIRCK, skål, stengods signerad, daterad -86, diameter 21 cm, höjd 6 cm

Mindre brukssltiage

678368

2019-09-21