Bokskåp idegran
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, spröjsade skåpsdörrar i överdelen, 3 lådor, dragbeslag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 199, 150x40 cm, nycklar finns
Bruksslitage
678376
2019-09-17