Bokskåp idegran

Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, spröjsade skåpsdörrar i överdelen, 3 lådor, dragbeslag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 199, 150x40 cm, nycklar finns

Kuntoraportti

Bruksslitage

678376

Päivämäärä:

2019-09-17