Bokskåp idegran
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, spröjsade skåpsdörrar i överdelen, 3 lådor, dragbeslag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 199, 150x40 cm, nycklar finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
678376
Päivämäärä:
2019-09-17