Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): Modellen och sälen, signerad Ernst Billgren, 6/100, färgetsning, bildmått ca 21,5x27 cm
Något vågigt blad
678380
2019-09-17