Ernst Billgren färgetsning

Ernst Billgren färgetsning
Ernst Billgren färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Modellen och sälen, signerad Ernst Billgren, 6/100, färgetsning, bildmått ca 21,5x27 cm

Något vågigt blad

678380

2019-09-17