Bordslampa senempire

Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd inkl skärm ca 51 cm

Stickkontakt saknas, omarbetad från ljusstake

678381

2019-09-21