Ordensvärja

Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja
Ordensvärja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIMURARSVÄRD, svenskt, 1900-talets första hälft, korsformat fäste i nysilver med dekor av malteserkors, röd läderbalja med två beslag, längd ca 92 cm

Saknar del av knapp, i övrigt lättare bruksslitage

678382

2019-09-21