Pokal silver Norrköping

Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping
Pokal silver Norrköping

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, silver, Lorenz Georg Weis (1762-1829), Norrköping 1798, invändigt förgylld, samt förgyllning runt kanter, höjd ca 18, vikt ca 317 g

Slitage, gravyr

678390

2019-09-21