Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELTAVLA, 1900-tal, signerad, glaserat kakel, ca 81x57 cm
Ställvisa skador och retuscher
678444
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här