Olle Brozén

Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén
Olle Brozén

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BROZEN, glasskulptur, Kosta Boda, unik, i form av bil, överfång i vitt och grått med slipad och målad dekor i guld och svart, signerad 7354086 KOSTA BODA UNIQUE och egenhändig signatur Olle Brozén, höjd 9.5, längd 26 cm

PROVENIENS: Inköpt av nuvarande ägare på NK i Stockholm.

678451

2019-11-10