Karl-Erik Ekselius soffbord

Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord
Karl-Erik Ekselius soffbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, "Krysset", soffbord, skiva fanerat i teak, benställnig i ek, höjd 54, 126x61 cm

Slitage

678466

2019-09-21