Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BJÖRN WIINBLAD, vas / skulptur, vitglaserad fajans med dekor i blått, märkt V 30, monogramsignerad, Danmark, daterad -72, höjd 61 cm
678477
2019-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här