Björn Wiinblad vas / skulptur

Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur
Björn Wiinblad vas / skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN WIINBLAD, vas / skulptur, vitglaserad fajans med dekor i blått, märkt V 30, monogramsignerad, Danmark, daterad -72, höjd 61 cm

678477

2019-09-17