Johan Fredrik Bygler oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK BYGLER (1821-1876): landskap, olja på duk, signerad, 40 x 5,5 cm.

Krackelyr, mindre retuscher, repor.

678482

2019-09-24