Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1960-tal, fanerad med teak, svärtade ben, uppfällbar skiva, invändigt med spegel, höjd ca 70,82x40 cm
Skador, fläckar, slitage.
678496
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här