Linn Fernström olja

Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja
Linn Fernström olja

Klubbat för:

8 000 SEK

12 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Familjen, olja på pannå, signerad Linn Fernström och daterad 1996 a tergo, 29x80 cm

678502

2019-11-10