Art deco-bord

Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord
Art deco-bord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, Art déco, 1920/30-tal, runt bord med skiva i fanér, underrede i betsad björk, höjd ca 59, diameter 75 cm

Slitage i skiva och bruksrelaterat slitage.

678507

2019-09-21