Fotografi

Fotografi
Fotografi
Fotografi
Fotografi
Fotografi
Fotografi
Fotografi
Fotografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGRAFI, BREV, Prins Oscar av Wisborg (1859-1953), handkolorerat fotografi, med brev till sin mor Sofia av Nassau, egenhändigt signerad Oscar Hongkong 24 okt 84

Proveniens: Elsa Cedergren som var dotter till Oscar sedermera arv i familjen

678515

2019-09-19