Fotografi
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFI, BREV, Prins Oscar av Wisborg (1859-1953), handkolorerat fotografi, med brev till sin mor Sofia av Nassau, egenhändigt signerad Oscar Hongkong 24 okt 84
Proveniens: Elsa Cedergren som var dotter till Oscar sedermera arv i familjen
678515
2019-09-19