Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, byrå, för Bodafors, 1960-tal, 4 lådor, höjd ca 65 cm, 90x45 cm,

Ytslitage, repor och fläckar

678522

2019-09-21