Färglitografi av Ribbentoft

Färglitografi av Ribbentoft
Färglitografi av Ribbentoft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT RIBBENTOFT, "Moonlight", signerad samt numrerad 139/360, färglitografi, ca 56x77 cm

Ej examinerad ur ram

678557

2019-09-17