Mekanisk leksak Walter Stock

Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock
Mekanisk leksak Walter Stock

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MEKANISK LEKSAK, litograferad och lackerad plåt, Walter Stock, 1900-talets första hälft, man med gris, höjd ca 11, längd ca 19 cm

En arm saknas, slitage

678586

2019-10-12