Märklin vagnar spår Ho

Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho
Märklin vagnar spår Ho

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN MITROPA VAGNAR, spår Ho, 1930-50-tal, 5 st, bestående av: 3 Mitropa restaurangvagn 342, 2 st sovvagn 343

Smärre skador

678626

2019-09-17