Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra kvartal, kromad metall, kupor i glas, diameter ca 64 cm, höjd ca 64 cm.
Bruksslitage, nagg, ej funktionstestad.
678639
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här