Taklampa 1900-talets andra kvartal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra kvartal, kromad metall, kupor i glas, diameter ca 64 cm, höjd ca 64 cm.

Bruksslitage, nagg, ej funktionstestad.

678639

2019-09-28