Cornelis van Beverloo Corneille

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): (2) färglitografi samt pärm, ´Vénus sens dessus dessous´, inramade, färglitografi signerad och daterad Corneille -2001, numrerad 77/190, färglitografi bladmått ca 70x45cm

NB, endast pärm utan inlagor

678643

2019-09-25