Cornelis van Beverloo Corneille
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): (2) färglitografi samt pärm, ´Vénus sens dessus dessous´, inramade, färglitografi signerad och daterad Corneille -2001, numrerad 77/190, färglitografi bladmått ca 70x45cm
NB, endast pärm utan inlagor
678643
2019-09-25