Peter Nyborg Danmark målning

Peter Nyborg Danmark målning
Peter Nyborg Danmark målning
Peter Nyborg Danmark målning
Peter Nyborg Danmark målning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER NYBORG ( f.1937) Danmark, ´the golden wings´, komposition, olja på duk, signerad samt daterad 2000, ca 100x100 cm

678646

2019-09-25