Certina NewArt herrarmbandsur

Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur
Certina NewArt herrarmbandsur

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

CERTINA, armbandsur, NewArt, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 441.3810.68, länk i 18 k (ej original), längd ca 180, diameter 33,5 mm, box, vikt ca 70,5 g

Går vid inskirvningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, glas med repor

678664

2019-09-18