Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

7 800 SEK

6 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, Trensum 1960-tal, teak, underrede i stål, höjd ca 48, 168x72 cm

Smärre slitage, något blekt

678668

2019-09-17