Carl Israel Östrand

Carl Israel Östrand
Carl Israel Östrand
Carl Israel Östrand
Carl Israel Östrand
Carl Israel Östrand
Carl Israel Östrand

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL ISRAEL ÖSTRAND (1839-1909): Segelskutor, monogramsignerad och daterad CIÖ -02, olja på duk fäst på pannå, bildyta ca 33x40,5 cm

Smärre ytmärken

678672

2019-09-17