Lennart Aschenbrenner diptyk

Lennart Aschenbrenner diptyk
Lennart Aschenbrenner diptyk
Lennart Aschenbrenner diptyk
Lennart Aschenbrenner diptyk
Lennart Aschenbrenner diptyk
Lennart Aschenbrenner diptyk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Haute Couture", etsning / akvatint, signerad och daterad Aschenbrenner -01, numrerad 1/40, motivmått ca 36x55cm

bladet behöver monteras om i passepartout

678673

2019-09-20