Börje Sandelin akvarell

Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell
Börje Sandelin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Dockan rut", torrnål, signerad Sandelin, blandteknik, ca 26x19 cm

678676

2019-09-17