Arthur Gilbert oljemålning

Arthur Gilbert oljemålning
Arthur Gilbert oljemålning
Arthur Gilbert oljemålning
Arthur Gilbert oljemålning
Arthur Gilbert oljemålning
Arthur Gilbert oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR GILBERT (1819-1895): Skymningslandskap, signerad, olja på duk, ca 17,5x25 cm

Lagning, retucher, smärre krackelyr

678677

2019-09-17