Jens Christian Bennedsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN, (1893-1967): Landskapsmotiv, signerad Chr Bennedsen, olja på duk, ca 84x124 cm

Nikotinbeläggningar

678679

2019-09-17