Lillemor Tell oljemålning

Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning
Lillemor Tell oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILLEMOR TELL (1920-2010): Sittande man, signerad samt daterad 1950. olja på pannå, ca 40x23 cm

678680

2019-09-18