Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALVAR HALVORSEN, 1900-tal, landskap med fiskare, signerad, olja på duk, ca 48x68 cm
Litet hål i duken, retusch
678683
2019-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här