Halvar Halvorsen oljemålning

Halvar Halvorsen oljemålning
Halvar Halvorsen oljemålning
Halvar Halvorsen oljemålning
Halvar Halvorsen oljemålning
Halvar Halvorsen oljemålning
Halvar Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVAR HALVORSEN, 1900-tal, landskap med fiskare, signerad, olja på duk, ca 48x68 cm

Litet hål i duken, retusch

678683

2019-09-18