Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Kökskonst", etsning / akvatint, signerad och daterad Aschenbrenner -01, numrerad 1/48, motivmått ca 36x55cm

678684

2019-09-21