Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): "Mot Maivatjåkka, Björkliden", signerad samt daterad a tergo Tord Leander Engström -68, olja på duk, ca 61x50 cm

678696

2019-09-18